ayConcept Katmanlı Cerrahi Kılavuzları

Ay Tasarım olarak, bu yüksek teknoloji ürününü Türkiye’de hekimlerimizin kullanımına sunabilmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Artık implant tedavilerinizde uçtan uca, yani implantların planlanmasından, restorasyonun dikey yükseklik dikkate alınarak bitirilmesine kadar gerekli tüm aşamaları tek bir katmanlı cerrahi kılavuz sistemiyle çözebileceksiniz.

1. adım: Pozisyonlandırma Kılavuzu ayConceptin ilk bileşenidir ve operasyonun en hassas şekilde başlamasını sağlar. Dişlerin veya mukozanın üzerine yerleştirilerek sabitleme pinlerinin güvenle ve okluzal durum hassasiyetine göre yerleştirilmesini amaçlar.

2. adım: Kemik Düzleştirme Kılavuzu [Bone Reduction Guide) kullanımıyla çene kemiği düzleştirilerek implantların hassas ve olması gereken konuma yerleştirilmesini sağlar.

3. adım: Kemik Düzleştirme Kılavuzu üstüne yerleştirilen Cerrahi Kılavuz ile derinlik kontrolü olarak frezleme işlemi gerçekleştirilir. İmplantlar için doğru konum ve doğru derinlik sağlanmıştır.

4. adım: İmplantlar yerleştikten sonra yine operasyon öncesinde dikey yükseklik gözetilerek hazırlanmış restorasyon taban kılavuzu yardımıyla ideal pozisyonda yerleştirilir.

İşleme başlamadan önce ayConcept Protokolünü incelemeyi unutmayın.

ayConcept broşürünü incelemek için buraya tıklayınız.

Hasta verilerinizi yüklemek ve iş emri oluşturarak sipariş vermek için buraya tıklayınız.