Ackuretta SOL 3D Yazıcı

Dijital diş hekimliği için mükemmel chairside çözüm. SOL, yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli 3D dental uygulamalarınız için geliştirilmiştir. Yenilenmiş 54 LED ışık teknolojisi sayesinde normal bir LCD yazıcının üç katı hıza ulaşmanın yanında baskı hassasiyetini de maksimize eder. Dinamik LED ışıklar doğruluğu artırmak ve ekran ömrünü uzatmak için kürleme alanlarını otomatik olarak seçer.

Hızlı Çözüm

Dijital diş hekimliği, hiç bu kadar kolay erişilebilir olmamıştı. Tak ve çalıştır SOL 3D yazıcıyı kutusundan çıkarın ve 30 dakika içinde üretime geçin.

150+ Önceden Tanımlanmış Materyal

Endüstri lideri üreticiler tarafından geliştirilen birinci sınıf reçineleri kullanarak benzersiz 3D baskılar oluşturun. SOL ile aynı gün kaliteli diş hekimliği dünyasını ayağınıza getirin.

2 Yıl Garanti

Ackuretta SOL, yüksek kalite ile üretildiği için sektörde benzeri görülmemiş 2 yıllık küresel garanti süresi sunuyor.

Ekstra Kürleme Tutarlılığı

Her zaman yenilikler için çalışıyoruz. SOL’un benzersiz 54 LED paneli ve dinamik optik ışık motoru ile yalnızca baskı alanı kürlenir, LCD ekranın ömrü on kat uzar ve ultra hassas baskılar elde edilmesi sağlanır. Bu sayede SOL, kullanıcı bakım ihtiyacını en aza indirir ve her baskının sonuçlarını mükemmel düzeye çıkarır.

Süper Pürüzsüz Yüzey

SOL, diş hekimlerinin her baskıda tutarlılık ve kalite sağlamasına yardımcı olan birinci sınıf bir 3D yazıcıdır. 49 µm XY çözünürlüğü sayesinde pürüzsüz ve tam uyumlu dental üretimlerinizi yapabilirsiniz.

Monochrome LCD Print Screen

SOL Monochrome LCD ekran teknolojisi her zamankinden daha hızlı yazdırmanızı sağlar. Dinamik ışık motoru ile birlikte artan UV ışık geçirgenliği, ultra hassas sonuçlar ve en zorlu iş akışlarına bile dayanıklı bir LCD ekran garanti eder.

SOL Artık 2 Kat Daha Hızlı

SOL’a özel yepyeni küçük ve orta boy üretim platformları sayesinde üretiminizi 2 kata kadar hızlandırır.

Kutuda Neler Var?

  • SOL 3D Yazıcı
  • Üretim Haznesi x2
  • Üretim Platformu
  • Print Screen x2
  • Wi-Fi Dongle
  • Hex Key
  • Güç Kablosu
  • Ethernet Kablosu
  • Alpha 3D Lisansı

En İleri Teknoloji

Dental Üretimler için İdeal Boyut

Daha Küçük Yüzey, Daha Hızlı Baskı

Üretim platformu hazneye girdiğinde daha az reçine yer değiştirdiğinden bir sonraki katmanı kürlemek için daha az reçine hareket eder, bu da katmanlar arasında daha kısa bekleme süresi sağlar.

Eloksal Kaplama Üretim Platformu

Ackuretta’nın çığır açan yeniliği, baskıların üretim tablasına güçlü bir şekilde bağlanmasını sağlayarak baskı hatası riskini az eza indirir.

Yüksek Değişkenlik

Tasarımınızı ihtiyacınız olduğu an yazdırabilmeniz için iki farklı boyutta üretim platformu. Tam çeneler veya kısa köprüler, maksimum esneklik ve hız için istediğiniz platformu seçebilirsiniz.

Çığır Açan İnovasyon

Yazıcının baskı hızını etkileyen üç ana faktör ve bu yeniliğin arkasındaki teknoloji için SOL ile tanışın.

1 Saatlik İş Akışları ile Etkiyi Hissedin

SOL vs Dentiq

Karşılaştırma
SOLDentiq

Monochrome LCD


TeknolojiLCD RGB


49 μm


XY Çözünürlüğü47 μm


4.5 cm/hr


Hız1.5 cm/hr128 x 80 x 140 mm


Baskı Hacmi120 x 68 x 140 mm


Açık Sistem


MateryalAçık Sistem


30-150 μm


Kesit Kalınlığı30-150 μm


Cloud Tabanlı Otomatik


Yazılım Güncellemeleri

Manuel

SOL ile Neler Üretebilirsiniz?